» » НОВІ МЕМОДЖІ ДЛЯ IPHONE X: ЩО ЦЕ І ЯК ВКЛЮЧИТИ [ВІДЕО]

НОВІ МЕМОДЖІ ДЛЯ IPHONE X: ЩО ЦЕ І ЯК ВКЛЮЧИТИ [ВІДЕО]

Однією з найпомітніших фич iOS 12 стали так звані мемоджі - нові анімовані картинки для iPhone X, які представляють собою суміш надзвичайно популярних нині анімоджі мул iOS 11 і не менше модних бітмоджі.

Мемоджі — це фактично персоналізовані бітмoджі, які функціонують приблизно як фільтри Snapchat і виглядають як анімoджі, у яких налаштовувати можна практично все.

Простіше кажучи, за допомогою камери TrueDepth користувач iPhone X може швиденько створити яскраву мультяшних копію себе коханого, і повеселити і себе, і оточуючих.

Так, мемоджі працюють поки тільки на флагманському iPhone X і тільки в новій iOS 12. Бета-версію для розробників скачати вже можна, а до так би мовити общепотребительского «беті» Apple обіцяє відкрити доступ в самі найближчі тижні. Так що, за станом на зараз, щоб оцінити всю захопливість нової AR-іграшки вам крім вашого iPhone X в обов'язковому порядку знадобиться ще і iOS 12. Для тих же, хто систему вже оновив, далі про те, ..

ЯК СТВОРИТИ МЕМОДЖІ В IPHONE X

Отже, якщо коротко, то все гранично просто:

  • відкриваємо «Повідомлення», Тапа кнопку «Анімоджі» (мавпочку) і потім значок «+» (на середині екрану зліва);
  • після цього включиться міні-гайд по налаштуванню мемоджі;
  • робимо, як написано, Тапаєм «Готово» і юзаем новий мемоджі.

Якщо ж захочеться свій мемоджі «злегка» підкоректувати, то в такому випадку вас чекає захоплююча гра, так як ручна процедура створення мемоджі по суті мало чим відрізняється від процедури створення фоторобота і складається з наступних етапів:

  1. спочатку визначаємося з кольором шкіри для свого майбутнього аватара (квітів система пропонує і так багато, плюс є ще спеціальний слайдер, яким можна вибирати потрібний відтінок кольору);
  2. потім свайпаем вліво по екрану і робимо зачіску - з опціями возиться можна дуже довго (колір, відтінки і стиль які завгодно, в тому числі зовсім фантастичні), а можна просто
  3. форма особи (вибираємо форму підборіддя), очі, вії, брови, губи, ніс (теж на будь-який смак колір і розмір) і вуха (до них тут же можна вибрати відповідні сережки);
  4. вуса і борода - в разі їх необхідності, то вам надаються кілька десятків варіантів;
  5. окуляри та головний убір (теж будь-які):

Мемеджи в iPhone IOS 12

Вище ові мемоджі для iPhone X: що це і як включити

І ось тільки після цього тиснемо «Готово» і милуємося результатом. Якщо він чимось не влаштовує (і якщо налаштовувати аватар ще не набридло), відкриваємо режим редагування і продовжуємо налаштовувати. Або Тапа «+» і створюємо другий мемоджі, третій, четвертий ... і т.д.

Загалом, роботи, як бачимо, непочатий край. Само собою, мемоджі точно так же, як і анімоджі можна «накладати» на обличчя, коли ви спілкуєтеся з кимось в FaceTime.

Категория: Полезные | Добавил: Nikolai-Popovich (08.06.2018) | Автор: НОВІ МЕМОДЖІ ДЛЯ IPHONE X
Просмотров: 211 | Теги: Мемеджи в iPhone IOS 12 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar